SALE OUT. Philips | 34B2U5600C/00 | 34 " | VA | 21:9 | 60 Hz | 4 ms | 3440 x 1440 pixels | 300 cd/m | HDMI ports quantity 2
- TootjadPhilips
- Mudel: 34B2U5600C/00
- Saadavus: 5
-
424€
SALE OUT. Philips | 34B2U5600C/00 | 34 " | VA | 21:9 | 60 Hz | 4 ms | 3440 x 1440 pixels | 300 cd/m² | HDMI ports quantity 2
| All | |
| Connectivity | HDMI, DisplayPort, USB-C |
| DisplayPortide arv | 1 |
| Ekraan | 3440 x 1440 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 34 " |
| Ekraani heledus | 300 cd/m |
| Ekraani värvide arv | 16.7 M |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | Yes |
| Gross depth (mm) | 930.00 mm |
| Gross height (mm) | 520.00 mm |
| Gross weight | 15.40 kg |
| Gross width (mm) | 280.00 mm |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Kuvasuhe | 21:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| Mõõdud koos alusega | 80.7 x 57.5 x 28.1 cm |
| Net weight | 11.19 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paneeli tüüp | VA |
| Paper/Pasteboard | 3000.00 g |
| Plastic (No PET) | 1210.00 g |
| Pööratav | Yes |
| Producer | Philips |
| Producer product name | 34B2U5600C/00 |
| Reaktsiooniaeg | 4 ms |
| SALE OUT. | Y, Y |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Tagantvalgustuse tüüp | W-LED system |
| Tare weight (kg) | 4.21 kg |
| USB-C | Yes |
| USB-C toiteallikas | 15W |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100x100 mm |
| Volume (m3) | 0.14 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |


















































