Samsung | Curved Monitor | LC34G55TWWPXEN | 34 " | VA | UWQHD | 21:9 | 165 Hz | 1 ms | 3440 x 1440 | 250 cd/m | HDMI ports quant
- TootjadSamsung
- Mudel: LC34G55TWWPXEN
- Saadavus: 5
-
287€
Samsung | Curved Monitor | LC34G55TWWPXEN | 34 " | VA | UWQHD | 21:9 | 165 Hz | 1 ms | 3440 x 1440 | 250 cd/m² | HDMI ports quantity 1 | Black | Warranty 24 month(s)
| All | |
| DisplayPortide arv | 1 |
| Ekraan | 3440 x 1440 |
| Ekraani diagonaal | 34 " |
| Ekraani heledus | 250 cd/m |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | G |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Gross depth (mm) | 948.00 mm |
| Gross height (mm) | 456.00 mm |
| Gross weight | 11.80 kg |
| Gross width (mm) | 185.00 mm |
| HD tüüp | UWQHD |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kaldenurk | -2/18 |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 2500:1 |
| Kõrguse reguleerimine | No |
| Kuvasuhe | 21:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 165 Hz |
| Net weight | 7.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 22 pc(s) |
| Paneeli tüüp | VA |
| Paper/Pasteboard | 3440.00 g |
| Plastic (No PET) | 860.00 g |
| Pööratav | No |
| Pöörlemistelg | No |
| Producer | Samsung |
| Producer product family | Curved Monitor |
| Producer product name | LC34G55TWWPXEN |
| Puutetundlik ekraan | No |
| Reaktsiooniaeg | 1 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | No |
| Tare weight (kg) | 4.30 kg |
| Toote värv | Black |
| USB-C | No |
| USB-C toiteallikas | N/A |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 75 x 75 mm |
| Volume (m3) | 0.08 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: samsung curved monitor lc34g55twwpxen 34 va uwqhd 219 165 hz 1 ms 3440 x 1440 250 cdm hdmi ports quant, lc34g55twwpxen, samsung, monitorid






