Samsung | LS27D300GAUXEN | 27 " | IPS | FHD | 100 Hz | 5 ms | 1920 x 1080 pixels | 250 cd/m | HDMI ports quantity 1
- TootjadSamsung
- Mudel: LS27D300GAUXEN
- Saadavus: 5
-
120€
Samsung | LS27D300GAUXEN | 27 " | IPS | FHD | 100 Hz | 5 ms | 1920 x 1080 pixels | 250 cd/m² | HDMI ports quantity 1
| All | |
| Ekraan | 1920 x 1080 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 27 " |
| Ekraani heledus | 250 cd/m |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Gross depth (mm) | 710.00 mm |
| Gross height (mm) | 403.00 mm |
| Gross weight | 4.30 kg |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| HD tüüp | FHD |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kõrguse reguleerimine | No |
| Maksimaalne värskendussagedus | 100 Hz |
| Net weight | 2.90 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 30 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Producer | Samsung |
| Producer product name | LS27D300GAUXEN |
| Reaktsiooniaeg | 5 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | No |
| Tare weight (kg) | 1.40 kg |
| USB-C | No |
| USB-C toiteallikas | N/A |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100x100 mm |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |


