Samsung LS27FG500SUXEN 27" Gaming Monitor Odyssey QHD G5 G50SF 2560x1440/16:9/200cd/m2/0.03ms, HDMI, USB, DP | Samsung
- TootjadSamsung
- Mudel: LS27FG500SUXEN
- Saadavus: 5
-
480€
Samsung LS27FG500SUXEN 27" Gaming Monitor Odyssey QHD G5 G50SF 2560x1440/16:9/200cd/m2/0.03ms, HDMI, USB, DP | Samsung
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 414.00 mm |
| Gross height (mm) | 114.00 mm |
| Gross weight | 4.90 kg |
| Gross width (mm) | 722.00 mm |
| Net weight | 3.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 25 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1280.00 g |
| Plastic (No PET) | 320.00 g |
| Producer | Samsung |
| Tare weight (kg) | 1.60 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: samsung ls27fg500suxen 27 gaming monitor odyssey qhd g5 g50sf 2560x1440169200cdm2003ms, hdmi, usb, dp samsung, ls27fg500suxen, samsung, monitorid

