Samsung | LS27FG602SUXEN | 27 " | OLED | QHD | 16:9 | 500 Hz | 0.03 ms | 2560 x 1440 pixels | 300 cd/m | HDMI ports quantity 2 |
- TootjadSamsung
- Mudel: LS27FG602SUXEN
- Saadavus: 5
-
826€
Samsung | LS27FG602SUXEN | 27 " | OLED | QHD | 16:9 | 500 Hz | 0.03 ms | 2560 x 1440 pixels | 300 cd/m² | HDMI ports quantity 2 | Silver
| All | |
| Connectivity | DisplayPort, HDMI, USB |
| DisplayPortide arv | 1 |
| Ekraan | 2560 x 1440 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 27 " |
| Ekraani heledus | 300 cd/m |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Gross depth (mm) | 464.00 mm |
| Gross height (mm) | 200.00 mm |
| Gross weight | 9.50 kg |
| Gross width (mm) | 684.00 mm |
| HD tüüp | QHD |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 500 Hz |
| Mõõdud koos alusega | 61.17 x 55.42 x 26.35 cm |
| Net weight | 6.90 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 14 pc(s) |
| Paneeli tüüp | OLED |
| Paper/Pasteboard | 2080.00 g |
| Plastic (No PET) | 520.00 g |
| Pööratav | Yes |
| Pöörlemistelg | Yes |
| Producer | Samsung |
| Producer product name | LS27FG602SUXEN |
| Reaktsiooniaeg | 0.03 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | No |
| Tare weight (kg) | 2.60 kg |
| Toote värv | Silver |
| USB liideste arv | 3 |
| USB-C | No |
| USB-C toiteallikas | N/A |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100x100 mm |
| Volume (m3) | 0.06 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
















