Samsung LS37D802EAUXEN 37" Business Monitor 3840x2160/16:9/350cd/m2/5ms HDMI, USB, DP | Samsung
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 604.00 mm |
| Gross height (mm) | 181.00 mm |
| Gross weight | 12.20 kg |
| Gross width (mm) | 921.00 mm |
| Net weight | 8.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 9 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2720.00 g |
| Plastic (No PET) | 680.00 g |
| Producer | Samsung |
| Tare weight (kg) | 3.40 kg |
| Volume (m3) | 0.10 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: samsung ls37d802eauxen 37, ls37d802eauxen, samsung, monitorid

