Samsung | LS37FG750EUXEN | 37 " | VA | 4K | 16:9 | 165 Hz | 1 ms | 3840 x 2160 pixels | 350 cd/m | HDMI ports quantity 2 | Black
- TootjadSamsung
- Mudel: LS37FG750EUXEN
- Saadavus: 2
-
724€
Samsung | LS37FG750EUXEN | 37 " | VA | 4K | 16:9 | 165 Hz | 1 ms | 3840 x 2160 pixels | 350 cd/m² | HDMI ports quantity 2 | Black
| All | |
| Connectivity | DisplayPort, HDMI, Headphones, USB-B, USB-A |
| DisplayPortide arv | 1 |
| Ekraan | 3840 x 2160 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 37 " |
| Ekraani heledus | 350 cd/m |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Gross depth (mm) | 579.00 mm |
| Gross height (mm) | 240.00 mm |
| Gross weight | 15.10 kg |
| Gross width (mm) | 911.00 mm |
| HD tüüp | 4K |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 165 Hz |
| Net weight | 11.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 7 pc(s) |
| Paneeli tüüp | VA |
| Paper/Pasteboard | 3120.00 g |
| Plastic (No PET) | 780.00 g |
| Pööratav | Yes |
| Producer | Samsung |
| Producer product name | LS37FG750EUXEN |
| Reaktsiooniaeg | 1 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | No |
| Tare weight (kg) | 3.90 kg |
| Toote värv | Black |
| USB liideste arv | 3 |
| USB-C | No |
| USB-C toiteallikas | N/A |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100x100 mm |
| Volume (m3) | 0.13 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
















