Xiaomi | 2K Gaming Monitor G27Qi 2026 | 27 " | IPS | 16:9 | 200 Hz | 1 ms | 2560 x 1440 pixels | HDMI ports quantity 2 | Black
- TootjadXiaomi
- Mudel: ELA6556EU
- Saadavus: 5
-
223€
Xiaomi | 2K Gaming Monitor G27Qi 2026 | 27 " | IPS | 16:9 | 200 Hz | 1 ms | 2560 x 1440 pixels | HDMI ports quantity 2 | Black
| All | |
| Connectivity | DisplayPort, HDMI, Audio, DC jack |
| DisplayPortide arv | 2 |
| Ekraan | 2560 x 1440 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 27 " |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Gross depth (mm) | 698 mm |
| Gross height (mm) | 448 mm |
| Gross weight | 5.7 kg |
| Gross width (mm) | 143 mm |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kõrguse reguleerimine | No |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 200 Hz |
| Net weight | 4.15 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 39 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Paper/Pasteboard | 1000 g |
| Plastic (No PET) | 55 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product name | 2K Gaming Monitor G27Qi 2026 |
| Reaktsiooniaeg | 1 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | No |
| Tare weight (kg) | 1.55 kg |
| Toote värv | Black |
| USB-C | No |
| USB-C toiteallikas | N/A |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 75x75 mm |
| Volume (m3) | 0.044716672 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





