Xiaomi | 2K Gaming Monitor | G27Qi EU | 27 " | IPS | QHD | 16:9 | 180 Hz | 1 ms | 2560 x 1440 pixels | 300 cd/m | HDMI ports qua
- TootjadXiaomi
- Mudel: ELA5593EU
- Saadavus: 1
-
223€
Xiaomi | 2K Gaming Monitor | G27Qi EU | 27 " | IPS | QHD | 16:9 | 180 Hz | 1 ms | 2560 x 1440 pixels | 300 cd/m² | HDMI ports quantity 2 | Black
| All | |
| Connectivity | DisplayPort, HDMI |
| DisplayPortide arv | 2 |
| Ekraan | 2560 x 1440 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 27 " |
| Ekraani heledus | 300 cd/m |
| Ekraani värvide arv | 16.7 M |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Gross depth (mm) | 690 mm |
| Gross height (mm) | 437 mm |
| Gross weight | 5.1 kg |
| Gross width (mm) | 110 mm |
| HD tüüp | QHD |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kõrguse reguleerimine | No |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 180 Hz |
| Mõõdud koos alusega | 61.25 x 17.07 x 45.3 cm |
| Net weight | 3.62 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 80 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Paper/Pasteboard | 1000 g |
| Plastic (No PET) | 48 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product family | 2K Gaming Monitor |
| Producer product name | G27Qi EU |
| Reaktsiooniaeg | 1 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | No |
| Tare weight (kg) | 1.48 kg |
| Toote värv | Black |
| USB-C | No |
| USB-C toiteallikas | N/A |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 75x75 mm |
| Volume (m3) | 0.0331683 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





