Xiaomi | G34WQi | 34 " | WQHD | 21:9 | 180 Hz | 1 ms | 3440 x 1440 pixels | 350 cd/m | HDMI ports quantity 2 | Black | Warranty
- TootjadXiaomi
- Mudel: ELA5454EU
- Saadavus: 10
-
364€
Xiaomi | G34WQi | 34 " | WQHD | 21:9 | 180 Hz | 1 ms | 3440 x 1440 pixels | 350 cd/m² | HDMI ports quantity 2 | Black | Warranty 24 month(s)
| All | |
| Connectivity | DisplayPort, HDMI |
| DisplayPortide arv | 2 |
| Ekraan | 3440 x 1440 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 34 " |
| Ekraani heledus | 350 cd/m |
| Ekraani värvide arv | 16.7 M |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 991 mm |
| Gross height (mm) | 460 mm |
| Gross weight | 9.3 kg |
| Gross width (mm) | 188 mm |
| HD tüüp | WQHD |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 4000:1 |
| Kõrguse reguleerimine | Yes cm |
| Kuvasuhe | 21:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 180 Hz |
| Mõõdud koos alusega | 81.13 x 21 x 51 cm |
| Net weight | 6.853 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 30 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2400 g |
| Plastic (No PET) | 47 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product name | G34WQi |
| Puutetundlik ekraan | No |
| Reaktsiooniaeg | 1 ms |
| Tare weight (kg) | 2.447 kg |
| Toote värv | Black |
| USB-C | No |
| USB-C toiteallikas | N/A |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 75 x 75 mm |
| Volume (m3) | 0.08570168 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |











