Xiaomi | Monitor | A22i | 22 " | VA | 16:9 | 75 Hz | 1 ms | 1920 x 1080 pixels | HDMI ports quantity 1 | Black
- TootjadXiaomi
- Mudel: ELA5230EU
- Saadavus: 5
-
92€
Xiaomi | Monitor | A22i | 22 " | VA | 16:9 | 75 Hz | 1 ms | 1920 x 1080 pixels | HDMI ports quantity 1 | Black
| All | |
| Connectivity | HDMI, DisplayPort |
| Ekraan | 1920 x 1080 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 22 " |
| Ekraani värvide arv | 16.7 M |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Gross depth (mm) | 557 mm |
| Gross height (mm) | 347 mm |
| Gross weight | 2.86 kg |
| Gross width (mm) | 98 mm |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kõrguse reguleerimine | No |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 75 Hz |
| Net weight | 2.18 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 144 pc(s) |
| Paneeli tüüp | VA |
| Paper/Pasteboard | 600 g |
| Plastic (No PET) | 80 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product family | Monitor |
| Producer product name | A22i |
| Reaktsiooniaeg | 1 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | No |
| Tare weight (kg) | 0.68 kg |
| Toote värv | Black |
| USB-C | No |
| USB-C toiteallikas | N/A |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VGA (D-Sub) portide arv | 1 |
| Volume (m3) | 0.018941342 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: xiaomi monitor a22i 22 va 169 75 hz 1 ms 1920 x 1080 pixels hdmi ports quantity 1 black, ela5230eu, xiaomi, monitorid










