Xiaomi Monitor A24i 202 | 24 " | IPS | FHD | 16:9 | 144 Hz | 6 ms | 1920 x 1080 pixels | 300 cd/m | HDMI ports quantity 1
- TootjadXiaomi
- Mudel: ELA6416EU
- Saadavus: 5
-
110€
Xiaomi Monitor A24i 202 | 24 " | IPS | FHD | 16:9 | 144 Hz | 6 ms | 1920 x 1080 pixels | 300 cd/m² | HDMI ports quantity 1
| All | |
| Connectivity | DisplayPort, HDMI, DC in |
| DisplayPortide arv | 1 |
| Ekraan | 1920 x 1080 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 24 " |
| Ekraani heledus | 300 cd/m |
| Ekraani värvide arv | 16.7 M |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Gross depth (mm) | 613.00 mm |
| Gross height (mm) | 396.00 mm |
| Gross weight | 4.00 kg |
| Gross width (mm) | 120.00 mm |
| HD tüüp | FHD |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kõrguse reguleerimine | No |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 144 Hz |
| Net weight | 3.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 30 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Paper/Pasteboard | 600.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product name | Monitor A24i 202 |
| Reaktsiooniaeg | 6 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | No |
| Tare weight (kg) | 0.70 kg |
| USB-C | No |
| USB-C toiteallikas | N/A |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 75 x 75 mm |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





