Acer | X1228HN | XGA (1024x768) | 4800 ANSI lumens | Black
- TootjadAcer
- Mudel: MR.JX111.001
- Saadavus: 4
-
405€
Acer | X1228HN | XGA (1024x768) | 4800 ANSI lumens | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 270.00 mm |
| Gross height (mm) | 143.00 mm |
| Gross weight | 5.20 kg |
| Gross width (mm) | 343.00 mm |
| Heledus | 4800 ANSI lm |
| Kontrastisuhe | 20000:1 |
| Maksimaalne resolutsioon | XGA (1024x768) |
| Net weight | 3.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 65 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 900.00 g |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Producer | Acer |
| Producer product family | Projector |
| Producer product name | X1228HN |
| Tare weight (kg) | 1.40 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi connection | No |






