Benq Gaming Projector TH685P Full HD (1920x1080), 3500 ANSI lumens, White, Lamp warranty 12 month(s)
- TootjadBenq
- Mudel: 9H.JL877.14E
- Saadavus: 5
-
764€
Benq Gaming Projector TH685P Full HD (1920x1080), 3500 ANSI lumens, White, Lamp warranty 12 month(s)
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 350.00 mm |
| Brutokaal | 3.19 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 250.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 150.00 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Garantii | 36 month(s) |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Heledus | 3500 ANSI lm |
| Helisüsteem | 1x Audio out (3.5mm Mini Jack) |
| Kaal | 279 g |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kontrastisuhe | 10000:1 |
| Lambi garantii | 12 month(s) |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Maht (m3) | 0.01 m |
| Maksimaalne resolutsioon | Full HD (1920x1080) |
| Netokaal | 2.79 kg |
| Paber/Papp | 350.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 50.00 g |
| Producer product family | Gaming Projector |
| Producer product name | TH685P |
| Projitseerimiskauguse suhe | 1.127~1.46 |
| RS-232 portide arv | 1 |
| Sisseehitatud aku | Yes |
| Taara kaal (kg) | 0.40 kg |
| TI kaal (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | White |
| Type of battery | Battery |
| USB-pistmiku tüüp | 1x USB Type A-1 (2.0/Power Supply1.5A) |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
| Wi-Fi connection | No |
Sildid: benq gaming projector th685p full hd 1920x1080, 3500 ansi lumens, white, lamp warranty 12 months, 9hjl87714e, benq, projektorid







