Benq GV32 | Full HD (1920x1080) | 500 ANSI lumens | White | Wi-Fi
- TootjadBenq
- Mudel: 9H.R0K77.59E
- Saadavus: 5
-
491€
Benq GV32 | Full HD (1920x1080) | 500 ANSI lumens | White | Wi-Fi
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 130.00 mm |
| Gross height (mm) | 211.20 mm |
| Gross weight | 2.34 kg |
| Gross width (mm) | 191.40 mm |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Heledus | 500 ANSI lm |
| Kontrastisuhe | 100000:1 |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne resolutsioon | Full HD (1920x1080) |
| Net weight | 1.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 329 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 593.00 g |
| Plastic (No PET) | 149.00 g |
| Producer | Benq |
| Producer product family | Portable Projector |
| Producer product name | GV32 |
| Tare weight (kg) | 0.74 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | White |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi connection | Yes (integrated) |
| WiFi-standardid | 802.11a/b/g/n/ac |
Sildid: benq gv32 full hd 1920x1080 500 ansi lumens white wi-fi, 9hr0k7759e, benq, projektorid







