Benq Interactive Projector with Short Throw MX808STH XGA (1024x768), 3600 ANSI lumens, White, Lamp warranty 12 month(s)
- TootjadBenq
- Mudel: 9H.JMG77.13E
- Saadavus: 5
-
531€
Benq Interactive Projector with Short Throw MX808STH XGA (1024x768), 3600 ANSI lumens, White, Lamp warranty 12 month(s)
| All | |
| Brutokaal | 3.15 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Garantii | 36 month(s) |
| Gross depth (mm) | 430 mm |
| Gross height (mm) | 320 mm |
| Gross width (mm) | 190 mm |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Heledus | 3600 ANSI lm |
| Kaal | 2600 g |
| Kontrastisuhe | 20000:1 |
| Kuvasuhe | Native 4:3 (5 aspect ratio selectable) |
| Lambi garantii | 12 month(s) |
| Maksimaalne resolutsioon | XGA (1024x768) |
| Netokaal | 2.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Producer product family | Interactive Projector with Short Throw |
| Producer product name | MX808STH |
| Tare weight (kg) | 0.55 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | White |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.026144 m |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi connection | No |
Sildid: benq interactive projector with short throw mx808sth xga 1024x768, 3600 ansi lumens, white, lamp warranty 12 months, 9hjmg7713e, benq, projektorid

