Epson EB-815E Laser Full HD projector 1080p/5000Lm/16:9/2500000:1, Black Epson
- TootjadEpson
- Mudel: V11HA99180
- Saadavus: 2
-
5 131€
Epson EB-815E Laser Full HD projector 1080p/5000Lm/16:9/2500000:1, Black Epson
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Garantii | 36 month(s) |
| Gross depth (mm) | 371.00 mm |
| Gross height (mm) | 186.00 mm |
| Gross weight | 14.00 kg |
| Gross width (mm) | 725.00 mm |
| Net weight | 12.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 17 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.50 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: epson eb-815e laser full hd projector 1080p5000lm16925000001, black epson, v11ha99180, epson, projektorid

