Epson | EB-L690U | WUXGA (1920x1200) | 6500 ANSI lumens | White
- TootjadEpson
- Mudel: V11HB29040
- Saadavus: 1
-
3 250€
Epson | EB-L690U | WUXGA (1920x1200) | 6500 ANSI lumens | White
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 510 mm |
| Gross height (mm) | 240 mm |
| Gross weight | 9.10 kg |
| Gross width (mm) | 510 mm |
| Heledus | 6500 ANSI lm |
| Kontrastisuhe | 5000000:1 |
| Kuvasuhe | 16:10 |
| Maksimaalne resolutsioon | WUXGA (1920x1200) |
| Net weight | 8.20 kg |
| Objektiivi tüüp | Optical |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 29.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 600.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Producer | Epson |
| Producer product family | 3LCD Laser Projector |
| Producer product name | EB-L690U |
| Projitseerimiskauguse suhe | 1.35-2.20:1 |
| Tare weight (kg) | 0.90 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | White |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.062424 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi connection | Yes (integrated) |
| WiFi-standardid | 802.11a/b/g/n/ac |










