Epson EB-L895U WUXGA 3LCD Projector/8000Lm/16:10/5000000:1, Black | Epson
- TootjadEpson
- Mudel: V11HB27140
- Saadavus: 1
-
4 705€
Epson EB-L895U WUXGA 3LCD Projector/8000Lm/16:10/5000000:1, Black | Epson
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 168.00 mm |
| Gross height (mm) | 370.00 mm |
| Gross weight | 9.30 kg |
| Gross width (mm) | 470.00 mm |
| Net weight | 8.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 30 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Producer | Epson |
| Tare weight (kg) | 0.80 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: epson eb-l895u wuxga 3lcd projector8000lm161050000001, black epson, v11hb27140, epson, projektorid










