Epson EB-W55 WXGA 3LCD Projector/4000Lm/16:10/16000:1, White | Epson
- TootjadEpson
- Mudel: V11HB58040
- Saadavus: 5
-
702€
Epson EB-W55 WXGA 3LCD Projector/4000Lm/16:10/16000:1, White | Epson
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 267.00 mm |
| Gross height (mm) | 122.00 mm |
| Gross weight | 3.60 kg |
| Gross width (mm) | 332.00 mm |
| Net weight | 2.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 80 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | Epson |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: epson eb-w55 wxga 3lcd projector4000lm1610160001, white epson, v11hb58040, epson, projektorid

