Epson | EB-X49 | XGA (1024x768) | 3600 ANSI lumens | White | Lamp warranty 12 month(s)
- TootjadEpson
- Mudel: V11H982040
- Saadavus: 2
-
697€
Epson | EB-X49 | XGA (1024x768) | 3600 ANSI lumens | White | Lamp warranty 12 month(s)
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 380 mm |
| Gross height (mm) | 160 mm |
| Gross weight | 4 kg |
| Gross width (mm) | 345 mm |
| Heledus | 3600 ANSI lm |
| Kontrastisuhe | 16000: 1 |
| Kuvasuhe | 4:3 |
| Lambi garantii | 12 month(s) |
| Maksimaalne resolutsioon | XGA (1024x768) |
| Müratase | 37 dB |
| Müratase (säästurežiim) | 28 dB |
| Net weight | 3.45 kg |
| Objektiivi tüüp | Optical |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 41 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 450.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | Epson |
| Producer product family | 3LCD projector |
| Producer product name | EB-X49 |
| Projitseerimiskauguse suhe | 1.48 - 1.77:1 |
| Suumi suhe | Manual, Factor: 1.2 |
| Tare weight (kg) | 0.55 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Tööaeg | Lamp life up to 12000 h |
| Toote värv | White |
| Type of battery | Battery |
| Ühenduvustehnoloogia | USB 2.0 Type B, RS-232C, Wired Network, Wireless LAN a/n (5GHz) (optional), VGA in (2x), VGA out, HDMI in, Composite in, Stereo mini jack audio out, Stereo mini jack audio in (2x), Cinch audio in, USB 2.0 Type A |
| Valgusallikas | Lamp |
| Volume (m3) | 0.020976 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: epson eb-x49 xga 1024x768 3600 ansi lumens white lamp warranty 12 months, v11h982040, epson, projektorid






















