Epson | EH-LS9000W | 4K FHD 3840 x 2160 | 2200 ANSI lumens | White
- TootjadEpson
- Mudel: V11HC13080
- Saadavus: 2
-
3 551€
Epson | EH-LS9000W | 4K FHD 3840 x 2160 | 2200 ANSI lumens | White
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 477.00 mm |
| Gross height (mm) | 193.00 mm |
| Gross weight | 14.79 kg |
| Gross width (mm) | 520.00 mm |
| Heledus | 2200 ANSI lm |
| Kontrastisuhe | 2500000:1 |
| Maksimaalne resolutsioon | 4K FHD 3840 x 2160 |
| Net weight | 12.70 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 36 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1800.00 g |
| Plastic (No PET) | 290.00 g |
| Producer | Epson |
| Producer product family | 3LCD Laser Projector |
| Producer product name | EH-LS9000W |
| Tare weight (kg) | 2.09 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Tööaeg | 20000 h |
| Toote värv | White |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi connection | No |






