Epson | EH-TW6250 | 4K PRO-UHD 3840 x 2160 (2 x 1920 x 1080) | 2800 ANSI lumens | White | Lamp warranty 12 month(s) | Wi-Fi
- TootjadEpson
- Mudel: V11HA73040
- Saadavus: 5
-
1 405€
Epson | EH-TW6250 | 4K PRO-UHD 3840 x 2160 (2 x 1920 x 1080) | 2800 ANSI lumens | White | Lamp warranty 12 month(s) | Wi-Fi
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 460 mm |
| Gross height (mm) | 210 mm |
| Gross weight | 5.00 kg |
| Gross width (mm) | 350 mm |
| Heledus | 2800 ANSI lm |
| Kontrastisuhe | 35000:1 |
| Kuvasuhe | 16: 9 |
| Lambi garantii | 12 month(s) |
| Maksimaalne resolutsioon | 4K PRO-UHD 3840 x 2160 (2 x 1920 x 1080) |
| Net weight | 4.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 51 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Producer | Epson |
| Producer product family | 3LCD projector |
| Producer product name | EH-TW6250 |
| Tare weight (kg) | 0.90 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | White |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.03381 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi connection | Yes (integrated) |
| WiFi-standardid | 802.11a/b/g/n/ac |
Sildid: epson eh-tw6250 4k pro-uhd 3840 x 2160 2 x 1920 x 1080 2800 ansi lumens white lamp warranty 12 months wi-fi, v11ha73040, epson, projektorid



















