Epson ELPDC07 Full HD (1920x1080) White Lamp warranty 12 month(s)
- TootjadEpson
- Mudel: V12H759040
- Saadavus: 1
-
299€
Epson ELPDC07 Full HD (1920x1080) White Lamp warranty 12 month(s)
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Digitaalne suum | 8 x |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 325 mm |
| Gross height (mm) | 115 mm |
| Gross weight | 1.693 kg |
| Gross width (mm) | 115 mm |
| Lambi garantii | 12 month(s) |
| Liides | USB 2.0 Type B |
| Maksimaalne resolutsioon | Full HD (1920x1080) |
| Muud funktsioonid | Max. 30 fps, Auto focus, Freeze |
| Net weight | 1.284 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 201 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 362.00 g |
| PET | 27.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Epson |
| Producer product family | Portable Visualiser |
| Producer product name | ELPDC07 |
| Sisseehitatud kõlar(id) | No |
| Tare weight (kg) | 0.409 kg |
| TI weight (kg) | 0.022 kg |
| Toote värv | White |
| Type of battery | Battery |
| Valgusallikas | LED |
| Volume (m3) | 0.004298125 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi connection | No |
Sildid: epson elpdc07 full hd 1920x1080 white lamp warranty 12 months, v12h759040, epson, projektorid














