Epson | ELPEC01 | Does not apply ANSI lumens
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 133.00 mm |
| Gross height (mm) | 77.00 mm |
| Gross weight | 0.17 kg |
| Gross width (mm) | 79.00 mm |
| Heledus | Does not apply ANSI lm |
| Kontrastisuhe | Does not apply |
| Muud funktsioonid | Powerful, time-saving features Fast installation Convenient access to projector tools Enhanced flexibility Install and adjust multiple projectors |
| Net weight | 0.15 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1068 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 15.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Producer | Epson |
| Producer product family | External Camera |
| Producer product name | ELPEC01 |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |







