Epson | Lifestudio Pop EF-62N Portable Smart Projector | 700 ANSI lumens | Metallic Blue | Wi-Fi
- TootjadEpson
- Mudel: V11HB73440
- Saadavus: 5
-
1 008€
Epson | Lifestudio Pop EF-62N Portable Smart Projector | 700 ANSI lumens | Metallic Blue | Wi-Fi
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 260.00 mm |
| Gross height (mm) | 200.00 mm |
| Gross weight | 4.08 kg |
| Gross width (mm) | 275.00 mm |
| Heledus | 700 ANSI lm |
| Kontrastisuhe | 5000000:1 |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Net weight | 3.18 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 121 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 600.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Producer | Epson |
| Producer product family | 3LCD Projector |
| Producer product name | Lifestudio Pop EF-62N Portable Smart Projector |
| Tare weight (kg) | 0.90 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | Metallic Blue |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi connection | Yes (integrated) |
| WiFi-standardid | 802.11a/b/g/n |






