SALE OUT. Acer PREDATOR GM712 Projector, DLP, 4K UHD, 4000lm, 20000/1, HDMI, Black | Acer PREDATOR GM712 | 4K UHD (3840 x 2160)
- TootjadAcer
- Mudel: MR.JUX11.001SO
- Saadavus: 1
-
962€
SALE OUT. Acer PREDATOR GM712 Projector, DLP, 4K UHD, 4000lm, 20000/1, HDMI, Black | Acer PREDATOR GM712 | 4K UHD (3840 x 2160) | 3600 ANSI lumens | Black | USED
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 240.00 mm |
| Gross height (mm) | 120.00 mm |
| Gross weight | 5.50 kg |
| Gross width (mm) | 313.00 mm |
| Heledus | 3600 ANSI lm |
| Kontrastisuhe | 10000:1 |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne resolutsioon | 4K UHD (3840 x 2160) |
| Net weight | 4.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 96.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Producer | Acer |
| Producer product family | Projector |
| Producer product name | PREDATOR GM712 |
| Projitseerimiskauguse suhe | 1.21 - 1.59:1 |
| Saleout | USED |
| Tare weight (kg) | 1.50 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi connection | Yes (integrated) |
Sildid: sale out acer predator gm712 projector, dlp, 4k uhd, 4000lm, 200001, hdmi, black acer predator gm712 4k uhd 3840 x 2160, mrjux11001so, acer, monitorid, ekraanid, projektorid


