Hisense 43DM66D | Digital Signage Display | 43 " | Landscape/Portrait | 24/7 | Android | Wi-Fi | 8 ms | 178 | 178 | 500 cd/m
- TootjadHisense
- Mudel: 43DM66D
- Saadavus: 1
-
650€
Hisense 43DM66D | Digital Signage Display | 43 " | Landscape/Portrait | 24/7 | Android | Wi-Fi | 8 ms | 178 ° | 178 ° | 500 cd/m²
| All | |
| Diagonaal | 43 " |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 145.00 mm |
| Gross height (mm) | 663.00 mm |
| Gross weight | 12.50 kg |
| Gross width (mm) | 1092.00 mm |
| HD tüüp | 4K UHD |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Heledus | 500 cd/m |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1200:1 |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Net weight | 8.50 kg |
| Operating hours/days | 24/7 |
| Operating system | Android |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 33 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 3200.00 g |
| Placement (L/P) | Landscape/Portrait |
| Plastic (No PET) | 800.00 g |
| Producer | Hisense |
| Producer product family | Digital Signage Display |
| Producer product name | 43DM66D |
| Reaktsiooniaeg | 8 ms |
| Resolutsioon | 3840 x 2160 |
| Signage product family | Digital Signage |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Tagantvalgustus | LED backlight |
| Tare weight (kg) | 4.00 kg |
| Toote värv | Black |
| USB-port | 2 |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 300 x 300 mm |
| Volume (m3) | 0.10 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |





