LG 65UM5N-H 65 IPS/3840 x 2160/16:9/500cd/m2/HDMI DP Audio USB 2.0 LG
- TootjadLG
- Mudel: 65UM5N-H.AEU
- Saadavus: 1
-
1 759€
LG 65UM5N-H 65“ IPS/3840 x 2160/16:9/500cd/m2/HDMI DP Audio USB 2.0 LG
| All | |
| Brutokaal | 28.40 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 36 month(s) |
| Gross depth (mm) | 179.00 mm |
| Gross height (mm) | 970.00 mm |
| Gross width (mm) | 1600.00 mm |
| Netokaal | 21.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 5900.00 g |
| Plastic (No PET) | 900.00 g |
| Taara kaal (kg) | 6.80 kg |
| Volume (m3) | 0.28 m |
| WEEE maks | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
Sildid: lg 65um5n-h 65 ips3840 x 2160169500cdm2hdmi dp audio usb 20 lg, 65um5n-haeu, lg, suured ekraanid

