LG | Digital Signage | 65PK640S0LB | 65 " | Landscape | 16/7 | webOS | Wi-Fi | 8 ms | 1000000:1 | 300 cd/m
- TootjadLG
- Mudel: 65PK640S0LB.AEUQ
- Saadavus: 5
-
1 110€
LG | Digital Signage | 65PK640S0LB | 65 " | Landscape | 16/7 | webOS | Wi-Fi | 8 ms | 1000000:1 | 300 cd/m²
| All | |
| Diagonaal | 65 " |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 1650 mm |
| Gross height (mm) | 970 mm |
| Gross weight | 22.00 kg |
| Gross width (mm) | 150 mm |
| HD tüüp | UHD |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Heledus | 300 cd/m |
| Kontrasti suhe (dünaamiline) | 1000000:1 |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1200:1 |
| Net weight | 20.00 kg |
| Operating hours/days | 16/7 |
| Operating system | webOS |
| Operatsioonisüsteemi versioon | 25 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1600.00 g |
| Placement (L/P) | Landscape |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Producer | LG |
| Producer product family | Digital Signage |
| Producer product name | 65PK640S0LB |
| Reaktsiooniaeg | 8 ms |
| Resolutsioon | 3840 x 2160 pikslit |
| Signage product family | Digital Signage |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.240075 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |











