LG LAEC015-GN2 136" All-in-one Smart Series with One:Quick dongles included
- TootjadLG
- Mudel: LAEC015-GN2wDongles
- Saadavus: 1
-
36 540€
LG LAEC015-GN2 136" All-in-one Smart Series with One:Quick dongles included
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 3004.00 mm |
| Gross height (mm) | 370.00 mm |
| Gross weight | 142.00 kg |
| Gross width (mm) | 1692.00 mm |
| Net weight | 132.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 7 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 8000.00 g |
| Plastic (No PET) | 2000.00 g |
| Producer | LG |
| Tare weight (kg) | 10.00 kg |
| Volume (m3) | 1.88 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lg laec015-gn2 136 all-in-one smart series with onequick dongles included, laec015-gn2wdongles, lg, suured ekraanid

