ProDVX | Panel PC | APPC-7XPLN | 7 " | 300 cd/m | Landscape/Portrait | 24/7 | Android | LPDDR4 | Wi-Fi | 130 | 140
- TootjadProDVX
- Mudel: 5007560
- Saadavus: 3
-
523€
ProDVX | Panel PC | APPC-7XPLN | 7 " | 300 cd/m² | Landscape/Portrait | 24/7 | Android | LPDDR4 | Wi-Fi | 130 ° | 140 °
| All | |
| Diagonaal | 7 " |
| Ekraani heledus | 300 cd/m |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 280.00 mm |
| Gross height (mm) | 190.00 mm |
| Gross weight | 0.24 kg |
| Gross width (mm) | 60.00 mm |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 800:1 |
| Mõõdud (l x s x k) | 189 x 120 x 26 mm |
| Net weight | 0.17 kg |
| Operating hours/days | 24/7 |
| Operating system | Android |
| Operatsioonisüsteemi versioon | 12 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 271 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 37.00 g |
| Placement (L/P) | Landscape/Portrait |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Producer | ProDVX |
| Producer product family | Panel PC |
| Producer product name | APPC-7XPLN |
| Puutetundliku ekraani tüüp | Projected Capacitive (10 points) |
| Resolutsioon | 1024 x 600 pikslit |
| Signage product family | Panel PC |
| Sisemälu tüüp | LPDDR4 |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Tagantvalgustus | Edge-LED |
| Tare weight (kg) | 0.07 kg |
| Toote värv | Black |
| Vaatenurk, horisontaalne | 140 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 130 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 75 x 75 mm |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |









