SALE OUT. Elite Screens | M85XWS1 | DAMAGED PACKAGING AS DEMO
- TootjadElite Screens
- Mudel: M85XWS1SO
- Saadavus: 1
-
72€
SALE OUT. Elite Screens | M85XWS1 | DAMAGED PACKAGING AS DEMO
| All | |
| Diagonaal | 215 cm |
| Draivi tüüp | Manual |
| Ekraani nähtava osa kõrgus (kõrgus) | 152.4 cm |
| Ekraani nähtava osa laius (laius) | 152.4 cm |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | * Durable and Simplified design for heavy usage * High contrast gray material * Optional 6 , 12 & 18 L-brackets. |
| Gross depth (mm) | 1760.00 mm |
| Gross height (mm) | 110.00 mm |
| Gross weight | 6.70 kg |
| Gross width (mm) | 120.00 mm |
| Kaal | 5.7 g |
| Kõrgus | 178.5 cm |
| Korpuse värv | White |
| Kuvasuhe | 1:1 |
| Laius | 168.6 cm |
| Must vahemik | 11.4 cm |
| Net weight | 5.69 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paigutus | Ceiling, Wall |
| Palette Qty | 74 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 970.00 g |
| Plastic (No PET) | 42.00 g |
| Producer | Elite Screens |
| Producer product name | M85XWS1 |
| Raami tüüp | Folding frame |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING AS DEMO |
| Sügavus | 6.9 cm |
| Tare weight (kg) | 1.01 kg |
| Vaatamisnurk | 180 |
| Võimendus | 1.1 |
| Võimsus | Case Color White W |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 22 month(s) |
| WEEE tax | No |


