SALE OUT. LG 24CK550Z-BP 23,8" 1920x1080/16:9/5ms/250/DP USB D-Sub LG DAMAGED PACKAGING, USED, SCRATCHED ON LEG | SALE OUT. LG |
- TootjadLG
- Mudel: 24CK550Z-BP.AEUSO
- Saadavus: 1
-
271€
SALE OUT. LG 24CK550Z-BP 23,8" 1920x1080/16:9/5ms/250/DP USB D-Sub LG DAMAGED PACKAGING, USED, SCRATCHED ON LEG | SALE OUT. LG | DAMAGED PACKAGING, USED, SCRATCHED ON LEG
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 625.00 mm |
| Gross height (mm) | 185.00 mm |
| Gross weight | 7.50 kg |
| Gross width (mm) | 475.00 mm |
| Net weight | 6.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 48.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1200.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Producer | LG |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING, USED, SCRATCHED ON LEG |
| Tare weight (kg) | 1.50 kg |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |




