MSI B550 GAMING WIFI | Processor family AMD | Processor socket AM4 | DDR4 | Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2 | Num
- TootjadMSI
- Mudel: B550 GAMING WIFI
- Saadavus: 5
-
154€
MSI B550 GAMING WIFI | Processor family AMD | Processor socket AM4 | DDR4 | Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2 | Number of SATA connectors 6
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 370.00 mm |
| Gross height (mm) | 105.00 mm |
| Gross weight | 2.05 kg |
| Gross width (mm) | 300.00 mm |
| Net weight | 1.70 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 148 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 280.00 g |
| Plastic (No PET) | 70.00 g |
| Producer | MSI |
| Producer product name | B550 GAMING WIFI |
| Protsessori perekond | AMD |
| Protsessori pesa | AM4 |
| SATA-ühenduste arv | 6 |
| Tare weight (kg) | 0.35 kg |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Toetatud kõvakettaliidesed | SATA, M.2 |
| Toetatud mälutüübid | DDR4 |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |




