MSI | B760M GAMING PLUS WIFI | Processor family Intel | Processor socket LGA1700 | DDR5 | Supported hard disk drive interfaces S
- TootjadMSI
- Mudel: B760M GAMING PLUS WIFI
- Saadavus: 5
-
154€
MSI | B760M GAMING PLUS WIFI | Processor family Intel | Processor socket LGA1700 | DDR5 | Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2 | Number of SATA connectors 4
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 298 mm |
| Gross height (mm) | 268 mm |
| Gross weight | 2.40 kg |
| Gross width (mm) | 53 mm |
| Net weight | 1.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 93 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 600.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Producer | MSI |
| Producer product name | B760M GAMING PLUS WIFI |
| Protsessori perekond | Intel |
| Protsessori pesa | LGA1700 |
| SATA-ühenduste arv | 4 |
| Tare weight (kg) | 0.90 kg |
| Toetatud kõvakettaliidesed | SATA, M.2 |
| Toetatud mälutüübid | DDR5 |
| Volume (m3) | 0.004232792 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

