MSI GeForce RTX 5070 12G GAMING TRIO OC | NVIDIA | 12 GB | GeForce RTX 5070 | GDDR7 | HDMI ports quantity 1 | PCI Express Gen 5
- TootjadMSI
- Mudel: GeForce RTX 5070 12G GAMING TRIO OC
- Saadavus: 5
-
773€
MSI GeForce RTX 5070 12G GAMING TRIO OC | NVIDIA | 12 GB | GeForce RTX 5070 | GDDR7 | HDMI ports quantity 1 | PCI Express Gen 5
| All | |
| DisplayPortide arv | 3 |
| Embeeded battery | No |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 12 GB |
| Graafikaadapteri mälutüüp | GDDR7 |
| Graafikaprotsessor | GeForce RTX 5070 |
| Graafikaprotsessorite pere | NVIDIA |
| Gross depth (mm) | 95.00 mm |
| Gross height (mm) | 409.00 mm |
| Gross weight | 1.70 kg |
| Gross width (mm) | 256.00 mm |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Liidese tüüp | PCI Express Gen 5 |
| Net weight | 1.18 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 87 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 420.00 g |
| Plastic (No PET) | 60.00 g |
| Producer | MSI |
| Producer product name | GeForce RTX 5070 12G GAMING TRIO OC |
| Tare weight (kg) | 0.52 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: msi geforce rtx 5070 12g gaming trio oc nvidia 12 gb geforce rtx 5070 gddr7 hdmi ports quantity 1 pci express gen 5, geforce rtx 5070 12g gaming trio oc, msi, videokaardid








