MSI MAG B860 TOMAHAWK WIFI | Processor family Intel | Processor socket LGA1851 | DDR5 | Supported hard disk drive interfaces SAT
- TootjadMSI
- Mudel: MAG B860 TOMAHAWK WIFI
- Saadavus: 5
-
214€
MSI MAG B860 TOMAHAWK WIFI | Processor family Intel | Processor socket LGA1851 | DDR5 | Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2 | Number of SATA connectors 4
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 342.00 mm |
| Gross height (mm) | 70.00 mm |
| Gross weight | 2.67 kg |
| Gross width (mm) | 268.00 mm |
| Net weight | 1.95 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 269 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 580.00 g |
| Plastic (No PET) | 145.00 g |
| Producer | MSI |
| Producer product name | MAG B860 TOMAHAWK WIFI |
| Protsessori perekond | Intel |
| Protsessori pesa | LGA1851 |
| SATA-ühenduste arv | 4 |
| Tare weight (kg) | 0.73 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toetatud kõvakettaliidesed | SATA, M.2 |
| Toetatud mälutüübid | DDR5 |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: msi mag b860 tomahawk wifi processor family intel processor socket lga1851 ddr5 supported hard disk drive interfaces sat, mag b860 tomahawk wifi, msi, emaplaadid




