MSI | MPG B650I EDGE WIFI | Processor family AMD | Processor socket AM5 | DDR5 DIMM | Memory slots 2 | Supported hard disk drive
- TootjadMSI
- Mudel: MPG B650I EDGE WIFI
- Saadavus: 5
-
239€
MSI | MPG B650I EDGE WIFI | Processor family AMD | Processor socket AM5 | DDR5 DIMM | Memory slots 2 | Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2 | Number of SATA connectors 4 | Chipset AMD B650 | Mini-ITX
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Emaplaadi kujutegur | Mini-ITX |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 189 mm |
| Gross depth master carton | 286 mm |
| Gross height (mm) | 225 mm |
| Gross height master carton | 370 mm |
| Gross weight | 1.64 kg |
| Gross width (mm) | 82 mm |
| Gross width master carton | 380 mm |
| Kiibikomplekt | AMD B650 |
| Mälupesad | 2 |
| Net weight | 0.97 kg |
| Net weight master carton | 9.665 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 324 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 600.00 g |
| Plastic (No PET) | 75.00 g |
| Producer | MSI |
| Producer product name | MPG B650I EDGE WIFI |
| Protsessori perekond | AMD |
| Protsessori pesa | AM5 |
| SATA-ühenduste arv | 4 |
| Tare weight (kg) | 0.68 kg |
| Tare weight master carton | 0.684 kg |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Toetatud kõvakettaliidesed | SATA, M.2 |
| Toetatud mälutüübid | DDR5 DIMM |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühilduvad protsessoriseeriad | Supports AMD Ryzen 7000 Series Desktop Processors |
| Volume (m3) | 0.00348705 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: msi mpg b650i edge wifi processor family amd processor socket am5 ddr5 dimm memory slots 2 supported hard disk drive, mpg b650i edge wifi, msi, emaplaadid






