MSI | PRO B760-P II | Processor family Intel | Processor socket LGA1700 | DDR5 | Number of SATA connectors 4
- TootjadMSI
- Mudel: PRO B760-P II
- Saadavus: 5
-
147€
MSI | PRO B760-P II | Processor family Intel | Processor socket LGA1700 | DDR5 | Number of SATA connectors 4
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 269 mm |
| Gross height (mm) | 346 mm |
| Gross weight | 1.64 kg |
| Gross width (mm) | 65 mm |
| Net weight | 0.97 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 89 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 600.00 g |
| Plastic (No PET) | 75.00 g |
| Producer | MSI |
| Producer product name | PRO B760-P II |
| Protsessori perekond | Intel |
| Protsessori pesa | LGA1700 |
| SATA-ühenduste arv | 4 |
| Tare weight (kg) | 0.68 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toetatud mälutüübid | DDR5 |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00604981 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | No |

