MSI PRO Z790-P WIFI Processor family Intel Processor socket LGA1700 DDR5 DIMM Memory slots 4 Supported hard disk drive interface
- TootjadMSI
- Mudel: PRO Z790-P WIFI
- Saadavus: 5
-
205€
MSI PRO Z790-P WIFI Processor family Intel Processor socket LGA1700 DDR5 DIMM Memory slots 4 Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2 Number of SATA connectors 6 Chipset Intel Z790 ATX
| All | |
| Brutokaal | 1.64 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Emaplaadi kujutegur | ATX |
| Embeeded battery | Yes |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 269 mm |
| Gross depth master carton | 600 mm |
| Gross height (mm) | 346 mm |
| Gross height master carton | 290 mm |
| Gross width (mm) | 65 mm |
| Gross width master carton | 540 mm |
| Kiibikomplekt | Intel Z790 |
| Mälupesad | 4 |
| Net weight master carton | 14 kg |
| Netokaal | 0.97 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 286 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 600.00 g |
| Plastic (No PET) | 75.00 g |
| Producer product name | PRO Z790-P WIFI |
| Protsessori perekond | Intel |
| Protsessori pesa | LGA1700 |
| SATA-ühenduste arv | 6 |
| Taara kaal (kg) | 0.68 kg |
| Tare weight master carton | 1.597 kg |
| Taros svoris (kg) | 0.05 kg |
| Toetatud kõvakettaliidesed | SATA, M.2 |
| Toetatud mälutüübid | DDR5 DIMM |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühilduvad protsessoriseeriad | Supports 12th/13th Gen Intel Core Processors, Pentium Gold and Celeron Processors |
| Volume (m3) | 0.00604981 m |
| WEEE maks | No |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
Sildid: msi pro z790-p wifi processor family intel processor socket lga1700 ddr5 dimm memory slots 4 supported hard disk drive interface, pro z790-p wifi, msi, emaplaadid













