MSI Vigor GK30 COMBO WHITE Keyboard and Mouse Set, Wired, Mouse included, US, White
- TootjadMSI
- Mudel: Vigor GK30 COMBO WHITE
- Saadavus: 5
-
74€
MSI Vigor GK30 COMBO WHITE Keyboard and Mouse Set, Wired, Mouse included, US, White
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 525 mm |
| Brutokaal | 1.621 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 210 mm |
| Brutolaius (mm) | 48 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 545 mm |
| Gross height master carton | 242 mm |
| Gross width master carton | 270 mm |
| Hiir kaasa arvatud | Yes |
| Kaabli maksimaalne pikkus | 1.8 m |
| Kerimine | Optical |
| Klaviatuuri paigutus | US |
| Kogus pakendis | 5 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.005292 m |
| Muud funktsioonid | Keyboard stunning RGB lighting effects in 6 areas. CLUTCH GM11 gaming mouse Stunning RGB lighting with over 7 lighting effects. 5-level DPI sensor matches with 5 different colors |
| Net weight master carton | 8.105 kg |
| Netokaal | 1.381 kg |
| Paber/Papp | 200.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 40.00 g |
| Producer product name | Vigor GK30 COMBO WHITE |
| Sisseehitatud aku | No |
| Skrolli tüüp | Optical |
| Taara kaal (kg) | 0.24 kg |
| Tare weight master carton | 0.605 kg |
| TI kaal (kg) | 0.07 kg |
| Toote värv | White |
| Traadita ühendus | Mouse: USB |
| Tüüp | Keyboard and Mouse Set |
| Type of battery | Battery |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: msi vigor gk30 combo white keyboard and mouse set, wired, mouse included, us, white, vigor gk30 combo white, msi, klaviatuurid





