Canon PIXMA TR4755i | Inkjet | Colour | Multifuncion printer | A4/Legal | Wi-Fi | Black
- TootjadCanon
- Mudel: 5074C036
- Saadavus: 5
-
87€
Canon PIXMA TR4755i | Inkjet | Colour | Multifuncion printer | A4/Legal | Wi-Fi | Black
| All | |
| Dupleksfunktsioonid | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Faksimine | Yes |
| Gross depth (mm) | 295.00 mm |
| Gross height (mm) | 189.00 mm |
| Gross weight | 6.60 kg |
| Gross width (mm) | 435.00 mm |
| Kahepoolne printimine | Yes |
| Maksimaalne printimissuurus | A4/Legal |
| Maksimaalne resolutsioon | 4800 x 1200 DPI |
| Maksimaalne sisestusvõimsus | 100 lehti |
| Mitmeotstarbelise salve meediumitüübid | Envelopes, plain paper, labels, greeting cards, photo paper, glossy photo paper, matte photo paper, high resolution paper, luster paper, semi-gloss photo paper, coloured paper, magnetic photo paper, restickable photo paper |
| Modemi kiirus | 34 Kbit/s |
| Net weight | 5.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 650.00 g |
| Plastic (No PET) | 150.00 g |
| Printimine | Colour |
| Printimistehnoloogia | Inkjet |
| Producer | Canon |
| Producer product name | PIXMA TR4755i |
| Skaneerimine | Colour |
| Tare weight (kg) | 0.80 kg |
| Toote tüüp | Multifuncion printer |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
Sildid: canon pixma tr4755i inkjet colour multifuncion printer a4legal wi-fi black, 5074c036, canon, multifunktsionaalsed printerid




