Canon Printer | i-SENSYS MF272dw | Laser | Mono | A4 | Wi-Fi | Black
- TootjadCanon
- Mudel: 5621C013
- Saadavus: 5
-
263€
Canon Printer | i-SENSYS MF272dw | Laser | Mono | A4 | Wi-Fi | Black
| All | |
| Dupleksfunktsioonid | No |
| Embeeded battery | No |
| Faksimine | No |
| Gross depth (mm) | 400.00 mm |
| Gross height (mm) | 280.00 mm |
| Gross weight | 11.00 kg |
| Gross width (mm) | 330.00 mm |
| Maksimaalne printimissuurus | A4 |
| Net weight | 9.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 23 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1600.00 g |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Printimine | Mono |
| Printimistehnoloogia | Laser |
| Producer | Canon |
| Producer product family | Printer |
| Producer product name | i-SENSYS MF272dw |
| Skaneerimine | Colour |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
Sildid: canon printer i-sensys mf272dw laser mono a4 wi-fi black, 5621c013, canon, multifunktsionaalsed printerid



