Tristar Multicooker RK-6132 500 W 1.5 L Number of programs 7 Grey
- TootjadTristar
- Mudel: RK-6132
- Saadavus: 5
-
47€
Tristar Multicooker RK-6132 500 W 1.5 L Number of programs 7 Grey
| All | |
| AC-sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Ekraan | LCD |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 265 mm |
| Gross depth master carton | 545 mm |
| Gross height (mm) | 268 mm |
| Gross height master carton | 555 mm |
| Gross weight | 2.55 kg |
| Gross width (mm) | 268 mm |
| Gross width master carton | 287 mm |
| Kontrolli tüüp | Button |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Maht | 1.5 L |
| Mõõtetops | Yes |
| Muud funktsioonid | Overheat protection Boil-dry protection Cool touch handle(s) Lockable with safety switch |
| Nakkumatu kate | Inner pan with nonstick coating |
| Net weight | 2.268 kg |
| Net weight master carton | 10.2 kg |
| Nõudepesumasinakindel sisemine pott | Yes |
| Packing quantity | 4 pc(s) |
| Palette Qty | 80 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 282 g |
| Producer | Tristar |
| Producer product family | Multicooker |
| Producer product name | RK-6132 |
| Programmide arv | 7 |
| Sisse/välja lüliti | Yes |
| Soojashoiurežiim | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.28 kg |
| Tare weight master carton | 1.476 kg |
| Toote värv | Grey |
| Tüüp | Multicook |
| Võimsus | 500 W |
| Volume (m3) | 0.01903336 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: tristar multicooker rk-6132 500 w 15 l number of programs 7 grey, rk-6132, tristar, multikupsetus





