Xiaomi | Multifunctional Hot Pot Cooker, EU | 2000 W | 6 L | Number of programs 6 | White
- TootjadXiaomi
- Mudel: BHR9704EU
- Saadavus: 5
-
87€
Xiaomi | Multifunctional Hot Pot Cooker, EU | 2000 W | 6 L | Number of programs 6 | White
| All | |
| Digitaalne taimer | N/A |
| Ekraan | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 392.00 mm |
| Gross height (mm) | 237.00 mm |
| Gross weight | 4.80 kg |
| Gross width (mm) | 288.00 mm |
| Maht | 6 L |
| Muud funktsioonid | 6-level granular heat adjustment options Non-slip pads Dry-burn protection Anti-scald, comfortable handle Tempered glass lid |
| Nakkumatu kate | Yes |
| Net weight | 3.90 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 65 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product name | Multifunctional Hot Pot Cooker, EU |
| Programmide arv | 6 |
| Soojashoiurežiim | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.90 kg |
| Toote värv | White |
| Viitstart (maksimaalne) | N/A h |
| Võimsus | 2000 W |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: xiaomi multifunctional hot pot cooker, eu 2000 w 6 l number of programs 6 white, bhr9704eu, xiaomi, multikupsetus






