Muse | Clock radio PLL | M-150CR | Alarm function | Black
- TootjadMuse
- Mudel: M-150CR
- Saadavus: 5
-
18€
Muse | Clock radio PLL | M-150CR | Alarm function | Black
| All | |
| Aku tüüp | Battery backup : 2x1.5V AAA/R03/UM4 type battery (not included) |
| Alarmifunktsioon | Yes |
| Äratuskell | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Ekraani tüüp | 6 inch amber LED, Dimmer |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 125 mm |
| Gross depth master carton | 370 mm |
| Gross height (mm) | 103 mm |
| Gross height master carton | 225 mm |
| Gross weight | 0.353 kg |
| Gross width (mm) | 73 mm |
| Gross width master carton | 140 mm |
| Kaal | 284 g |
| Kõrgus | 7.5 cm |
| Laius | 4 cm |
| Net weight | 0.312 kg |
| Net weight master carton | 3.53 kg |
| Packing quantity | 10 pc(s) |
| Palette Qty | 1480 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 37.00 g |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Producer | Muse |
| Producer product family | Clock radio PLL |
| Producer product name | M-150CR |
| Raadio tüüp | PLL Radio with 20 FM preset stations, Auto scan and store preset stations, Manual tuning and preset store, Wake up by Radio or Buzzer,Snooze, Sleep and Nap |
| Sügavus | 11.5 cm |
| Tagantvalgustuse värv | Amber |
| Tare weight (kg) | 0.041 kg |
| Tare weight master carton | 0.117 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toiteallikas | AC : 230V ~ 50Hz |
| Toote värv | Black |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.000939875 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: muse clock radio pll m-150cr alarm function black, m-150cr, muse, mikro-muusikakeskused

