Muse M-025 R Portable radio Black
| All | |
| Aku tüüp | Battery backup : 2x1.5V AAA/R03/UM4 type battery (not included) |
| Alarmifunktsioon | No |
| Bluetooth | No |
| Brutokaal | 0.195 kg |
| Embeeded battery | No |
| FM-antenn | Swivel rod antenna |
| FM-raadio | Yes |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 137 mm |
| Gross depth master carton | 245 mm |
| Gross height (mm) | 80 mm |
| Gross height master carton | 180 mm |
| Gross width (mm) | 45 mm |
| Gross width master carton | 150 mm |
| Helitugevuse kontroll | Rotary volume control with ON /OFF switch |
| Kaal | 156 g |
| Korduse funktsioon | No |
| Mõõdud (l x s x k) | 32x130x70 mm |
| Muud funktsioonid | Phones jack |
| Net weight master carton | 1.95 kg |
| Netiraadio | No |
| Netokaal | 0.12 kg |
| NFC features | No |
| Packing quantity | 10 pc(s) |
| Palette Qty | 2610 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 45 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Sisseehitatud ekraan | No |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Taara kaal (kg) | 0.075 kg |
| Tare weight master carton | 0.066 kg |
| Toetatud akude arv | 2 |
| Toetatud raadiolainealad | FM/MW |
| Toote nimetus | M-025 R |
| Toote värv | Black |
| Tooteperekond | Portable radio |
| Tuuneri tüüp | Analog tuner |
| Volume (m3) | 0.0004932 m |
| WEEE maks | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
Sildid: muse m-025 r portable radio black, m-025r, muse, mikro-muusikakeskused




