Muse MT-106WB Turntable Stereo System
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 482.00 mm |
| Brutokaal | 4.6 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 439.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 222.00 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.05 m |
| Netokaal | 4.00 kg |
| Paber/Papp | 600 g |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.6 kg |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: muse mt-106wb turntable stereo system, mt-106wb, muse, plaadimangijad

