Muse Pocket radio M-03R
| All | |
| AUX-sisend | No |
| Bluetooth | No |
| Brutokaal | 0.182 kg |
| CD-mängija | No |
| Ekraan | LCD display |
| Embeeded battery | No |
| FM-raadio | Yes |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 158 mm |
| Gross height (mm) | 210 mm |
| Gross width (mm) | 58 mm |
| I/O-pordid | Phones jack. DC in jack |
| Kassetiseade | No |
| Muud funktsioonid | PLL Radio with 20 FM preset stations. Manual/Automatic search. Wake up by Radio or Buzzer. Alarm, snooze and sleep function. FM rod antenna. Built-in Speaker |
| Netokaal | 0.072 kg |
| NFC | No |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 100 g |
| Plastic (No PET) | 10 g |
| Producer product family | Pocket radio |
| Producer product name | M-03R |
| Tare weight (kg) | 0.11 kg |
| Toite tüüp | DC: 2 1.5V AAA/R03/UM4 type battery (not included) |
| Toote värv | Black |
| Traadita ühendus | No |
| USB otseesitus | No |
| USB-port | No |
| Volume (m3) | 0.00192444 m |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | No |
Sildid: muse pocket radio m-03r, m-03r, muse, mikro-muusikakeskused



